Dbamy o Twoją prywatność
Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności tego sklepu.
      Pigtail światłowodowy 12szt, LC simplex, SM 9/125, OS2, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-29332-02
      Pigtail światłowodowy 12szt, LC simplex, SM 9/125, OS2, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-29332-02

      Pigtail światłowodowy 12szt, LC simplex, SM 9/125, OS2, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-29332-02

      Kod produktu: DK-29332-02
      Kod EAN: 4016032280170
      Opinie (0)

      Pig-tail światłowodowy jednomodowy ze złączem 1xLC Simplex DIGITUS Professional o długości 2m (12 szt.)

      69,00 zł
      z podatkiem VAT
      Dostawa w ciągu 1-3 dni
      Ilość
      Dostępnych 39 sztuk .
      Napisz opinię

      EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu

      Pig-tail światłowodowy jednomodowy ze złączem 1xLC Simplex DIGITUS Professional o długości 2m (12 szt.)

      • Kabel wykorzystywany jest w sieciach telekomunikacyjnych, LAN, WAN do transmisji danych na różnych odległościach;
      • Pig-tail światłowodowy jest zbudowany z jednego jednomodowego włókna optycznego klasy OS2 9/125 zakończonego z jednej strony złączem LC simplex;
      • Złącze LC charakteryzuje się prostokątnym przekrojem, zatrzaskowym połączeniem typu „push-pull”;
      • Ferrula złącza LC wykonana jest z ceramicznego materiału;
      • Dopuszczalna temperatura pracy: -25°C … +80°C;
      • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -20°C … +65°C;
      • Włókno umieszczone jest w ścisłej tubie;
      • Druga warstwy pokrycia: Ø 0.9 ± 0.1 mm;
      • Pokrycie wewnętrzne: Ø 250 ± 15 µm;
      • Tłumienność MM PC: max. 0.4dB;
      • Odbicia wsteczne MM PC: >25dB;
      • Kolory powłoki zewnętrznej zgodnie ze standardem kodowana IEC 304 (biały, fioletowy, turkusowy, czarny, czerwony, różowy, pomarańczowy, szary, zielony, żółty, brązowy, niebieski);
      • Pig-taile pakowane są po 12 szt. w woreczki polietylenowe z logiem producenta;
      Digitus Professional
      DK-29332-02
      39 Przedmioty

      Opis

      Kategoria okablowania
      OS2
      Długość kabla
      2m
      Producent
      Digitus Professional
      Kolor
      12 kolorów
      Typ produktu
      Pigtail
      Rodzaj złącza
      LC simplex
      Rodzaj kabla
      SM 9/125 jednomodowy
      Liczba włókien światłowodowych
      1

      Pliki do pobrania

      Brak opinii

      NAPISZ OPINIĘ
      Pigtail światłowodowy 12szt, LC simplex, SM 9/125, OS2, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-29332-02

      Pigtail światłowodowy 12szt, LC simplex, SM 9/125, OS2, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-29332-02

      69,00 zł
      z podatkiem VAT
      Dostawa w ciągu 1-3 dni