Dbamy o Twoją prywatność
Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności tego sklepu.
      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-292219-02-APC-7A1
      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-292219-02-APC-7A1

      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-292219-02-APC-7A1

      Kod produktu: DK-292219-02-APC-7A1
      Kod EAN: 4016032468035
      Opinie (0)

      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów

      62,24 zł
      z podatkiem VAT
      Dostawa w ciągu 1-3 dni
      Ilość
      Dostępnych 752 sztuk .
      Napisz opinię

      EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu

      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów

      • Simplex OS2 9/125 µm, 2 m
      • Złącze wtykowe zgodne z normą IEC 61754-4 2002
      • Temperatura pracy: -20 °C ... +70 °C
      • Temperatura magazynowania: -20 °C ... +60 °C
      • Tłumienność wtrąceniowa: maks. 0,3 dB
      • Tłumienność odbiciowa: > 50 dB
      • Tulejka cyrkonowo-ceramiczna
      • Średnica zewnętrzna: 900 ± 50 μm
      • Powłoka akrylowa: 245 ± 5 µm
      • Kolorowe komplety włókien zgodne z IEC 304 w następujących kolorach: biały, fioletowy, turkusowy, czarny, czerwony, różowy, pomarańczowy, szary, zielony, żółty, brązowy, niebieski
      • 12 sztuk w opakowaniu
      • Luźna tuba
      • Klasa włókna: OS2
      • Osłona: Jednokolorowa
      • Średnica włókna: 9/125µm
      • Typ włókna: Jednomodowe
      • Złącze 1: SC (APC)
      • Długość: 2 m

      Digitus Professional
      DK-292219-02-APC-7A1
      752 Przedmioty

      Opis

      Kategoria okablowania
      OS2
      Długość kabla
      2m
      Producent
      Digitus Professional
      Kolor
      12 kolorów
      Typ produktu
      Pigtail
      Rodzaj złącza
      SC APC simplex
      Rodzaj kabla
      SM 9/125 jednomodowy
      Liczba włókien światłowodowych
      1

      Pliki do pobrania

      Karta DK-292219-02-APC-7A1

      Karta katalogowa DK-292219-02-APC-7A1

      Pliki do pobrania (304.09KB)

      Brak opinii

      NAPISZ OPINIĘ
      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-292219-02-APC-7A1

      Pigtail światłowodowy 12szt, SC/APC simplex, SM 9/125, OS2, G.657A1, 2m, LSZH, 12 kolorów DK-292219-02-APC-7A1

      62,24 zł
      z podatkiem VAT
      Dostawa w ciągu 1-3 dni