Dbamy o Twoją prywatność
Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności tego sklepu.
  • Nowy produkt
    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U
    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U

    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U

    Kod produktu: DK-39041-U
    Kod EAN: 4016032272175
    Opinie (0)

    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U

    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS ze złączem SC 4 wł. SM 9/125, Dca, LSOH, 1500N, czarnyIn/Outdoor, Unitube, LSZH, Dca, black, length 1m

    Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

    • OS2 9/125µ

    • Centralna luźna tuba 4 włókna

    • Niemetalowa ochrona przed gryzoniami

    • LSZH, CPR Dca

    1,51 zł

    (2,95 zł za metr)

    z podatkiem VAT
    Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
    Ilość
    Dostępnych 59000 sztuk .
    Napisz opinię

    EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

    • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
    • Zasady dostawyZasady dostawy
    • Zasady zwrotuZasady zwrotu

    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U

    OPIS
    Uniwersalny (wewnętrzny/zewnętrzny) kabel światłowodowy o konstrukcji - centralna luźna tuba (wypełniona żelem) z przędzą szklaną jako elementem wzmacniającym. Zewnętrzny płaszcz o niskiej emisji dymu i zerowej zawartości halogenu - LSOH. Konstrukcja to 1 tuba z 4 włóknami SM OS2. Klasa reakcji na ogień CPR - Dca. Kabel nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego jako okablowanie strukturalne w szkieletowej (pionowej) sieci budynkowej oraz może być stosowany jako okablowanie budynkowe poziome. Kabel charakteryzuje się łatwą instalacją w rurociągach i kanalizacji kablowej. Kabel nadaje się do ułożenia w ziemi po zastosowaniu rury osłonowej typu HDPE.
    SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
    • LSZH - niski poziom dymu i zero halogenu
    • Odporność na promieniowanie UV
    • Odporność na wodę wzdłużną i poprzeczną
    • Wzmocnienie przędzą szklaną
    • Niemetalowa ochrona przed gryzoniami
    • Bez metalu
    • Tłumienie przy 1310 nm: ≤ maks. 0,34 dB/km (przed okablowaniem); ≤ maks. 0,36 dB/km (po okablowaniu)
    • Tłumienie przy 1550 nm: ≤ maks. 0,21 dB/km (przed okablowaniem); ≤ maks. 0,22 dB/km (po okablowaniu)
    • Tłumienie przy 1625 nm: ≤ maks. 0,23 dB/km (przed okablowaniem); ≤ maks. 0,25 dB/km (po okablowaniu)
    • Punkt zerowy dyspersji: 1302 ~ 1324 nm
    • Gradient dyspersji: ≤ 0,092 ps/nm 2 x km
    • Wartość łącza PMD (M=20 kabel Q= 0,01%) maks. PMDQ: 0,2 ps/√km
    • Długość fali odcięcia (λcc): ≤ 1260 nm
    • Strata na zginanie makro (100 obrotów; Φ50nm) przy 1550 nm: ≤ 0,05 dB
    • Strata na zginanie makro (100 obrotów; Φ50nm) przy 1625 nm: ≤ 0,10 dB
    • Średnica pola trybu przy 1310 nm: 9,2 ± 0,4 µm
    • Średnica osłony: 125 ± 1 µm
    • Błąd koncentryczności powłoki rdzenia: ≤ 0,6 µm
    • Nieokrągłość osłony: ≤ 1,0%
    • Granica plastyczności: ≥ 0,69 Gpa
    • Liczba włókien (OS2 G.652D): 4 szt.
    • Maksymalna liczba luźnych tub: 1 szt.
    • Liczba włókien w tubie: 4 szt.
    • Luźna tuba: 2,0 ± 0,2 mm
    • Materiał osłony zewnętrznej: LSZH, Klasa CPR Dca, EN 50575: 2014+A1: 2016
    • Średnica zewnętrzna kabla: 6,5 ± 0,5 mm
    • Maksymalna dopuszczalna siła rozciągająca: 1500 N
    • Odporność na zgniatanie: 1000/200 N/100 mm
    • Zakres temperatur : Transport i przechowywanie : - 40°C do + 70°C ; Instalacja : - 40°C do + 60°C ; Podczas pracy : - 40°C do + 70°C
    • Min. promień gięcia: Instalacja: 20 x OD; Podczas pracy: 10 x OD
    • Klasa włókna: OS2
    • Kolor kabla: Czarny
    • Liczba włókien: 4
    • Powłoka kabla: LS0H
    • Rodzaj zastosowania: Uniwersalny
    • Średnica włókna: 9/125µm
    • Typ kabla: U-DQ (ZN) BH X E 9/125µm
    • Typ włókna: Jednomodowe
    Digitus Professional
    DK-39041-U
    59000 Przedmioty

    Opis

    Kategoria okablowania
    OS2
    Długość kabla
    .Długość według zamówienia
    Producent
    Digitus Professional
    Kolor
    Czarny.
    Typ produktu
    Kabel światłowodowy
    Rodzaj powłoki kabla
    LS0H Low Smoking 0 Halogen
    Rodzaj kabla
    SM 9/125 jednomodowy
    CPR Klasyfikacja ogniowa
    Dca
    Zastosowanie
    Uniwersalny
    Liczba włókien światłowodowych
    4

    Brak opinii

    NAPISZ OPINIĘ
    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U

    Kabel światłowodowy uniwersalny DIGITUS 4 wł. SM 9/125 G652D, Dca, LSOH, 1500N, czarny, A/I-DQ(ZN)BH DK-39041-U

    1,51 zł

    (2,95 zł za metr)

    z podatkiem VAT
    Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych