Dbamy o Twoją prywatność
Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności tego sklepu.
      Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1
      Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1

      Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1

      Kod produktu: DN-96009-1
      Kod EAN: 4016032335917
      Opinie (0)

      Adapter światłowodowy wielomodowy typu duplex LC/LC OM3 DIGITUS Professional, przeznaczony do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szaf teletechnicznych a patchcord'ami światłowodowymi.

      3,43 zł
      z podatkiem VAT
      Dostawa w ciągu 1-3 dni
      Ilość
      Dostępnych 340 sztuk .
      Napisz opinię

      EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu

      Adapter światłowodowy wielomodowy typu duplex LC/LC OM3 DIGITUS Professional, przeznaczony do wykonywania połączeń w panelach światłowodowych między kablami wchodzącymi do szaf teletechnicznych a patchcord'ami światłowodowymi. Cechuje się bardzo dobrymi parametrami optycznymi i mechanicznymi oraz wysoką jakością wykonania.

      • Adapter przeznaczony jest do połączeń okablowania światłowodowego wielomodowego (MM);
      • Charakteryzuje się wygodnym i stabilnym sposobem mocowania złączy;
      • Tuleja złącz SC wykonana jest z materiału ceramicznego;
      • Żywotność < 1000 cykli, straty wtrąceniowe max. 0,20 [dB].
      Digitus Professional
      DN-96009-1
      340 Przedmioty

      Opis

      Kategoria okablowania
      OM3
      Producent
      Digitus Professional
      Kolor
      Błękitny
      Typ produktu
      Adapter światłowodowy
      Rodzaj złącza
      LC/LC, duplex

      Brak opinii

      NAPISZ OPINIĘ
      Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1

      Adapter światłowodowy LC/LC, duplex, wielomodowy OM3, ceramiczna ferrula, błękitny DN-96009-1

      3,43 zł
      z podatkiem VAT
      Dostawa w ciągu 1-3 dni