Dbamy o Twoją prywatność
Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności tego sklepu.
      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03
      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03
      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03
      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03
      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03

      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03

      Kod produktu: DK-2532-03
      Kod EAN: 4016032249412
      Opinie (0)
      17,48 zł
      z podatkiem VAT
      Dostępny

      Patch cord światłowodowy wielomodowy (MM 50/125µm) typu duplex, ze złączami typu LC / SC firmy DIGITUS Professional o długości 3,0m w kolorze pomarańczowym. 

      Ilość
      Dostępnych 58 sztuk .
      Napisz opinię

      EU3234363840424446USXX5XSSMLXLXXLXXLArm Length6161,56262,56363,56464,5Bust Circumference8084889296101106111Waist Girth6165697377828792Hip Circumference87919599103108113118

      • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
      • Zasady dostawyZasady dostawy
      • Zasady zwrotuZasady zwrotu

      Patch cord światłowodowy wielomodowy (MM 50/125µm) typu duplex, ze złączami typu LC / SC firmy DIGITUS Professional o długości 3,0m w kolorze pomarańczowym. 

      Patch cord wykorzystywany jest do krosowania linii światłowodowych i do łączenia zakończeń optycznych z urządzeniami aktywnymi (konwertery, switch’e optyczne);

      • Kabel światłowodowy jest zbudowany z dwóch wielomodowy włókien optycznych zakończonych z jednej strony złączam LC, z drugiej złączem SC;
      • Klasa okablowania (wg EN 50173-1): OM2;
      • Rodzaj powłoki kabla (PVC/LS0H): LS0H (Low Smoking Zero Halogen);
      • Ferrula złączy LC i SC wykonana jest z ceramicznego materiału;
      • Wygodny i stabilny sposób mocowania złączy;
      • Patch cordy pakowane są pojedynczo w woreczki polietylenowe z logiem producenta;
      • Producent: DIGITUS Professional.

      Digitus Professional
      DK-2532-03

      Opis

      Kategoria okablowania
      OM2
      Długość kabla
      3m
      Producent
      Digitus Professional
      Kolor
      Pomarańczowy
      Typ produktu
      Patch cord światłowodowy
      Rodzaj złącza
      LC/SC
      Rodzaj powłoki kabla
      LS0H (Low Smoking Zero Halogen)
      Rodzaj kabla
      MM 50/125 wielomodowy
      Typ patch-cord'u
      duplex

      Pliki do pobrania

      Karta katalogowa DK-2 patch FO

      Karta katalogowa DK-2###-## - patchcordy światłowodowe DUPLEX

      Pliki do pobrania (1.09MB)

      Brak opinii

      NAPISZ OPINIĘ
      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03

      Kabel krosowy (patch cord) światłowodowy LC/SC, dplx, MM 50/125, OM2, LSOH, 3m, pomarańczowy DK-2532-03

      17,48 zł
      z podatkiem VAT