Dbamy o Twoją prywatność
Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności tego sklepu.
KATEGORIE
Our Latest News

Patchcordy optyczne duplex OM2 ST-SC Digitus

1 product

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog

Aktywne filtry

      Patch cord światłowodowy wielomodowy (MM 50/125µm) typu duplex, ze złączami typu ST / SC firmy DIGITUS Professional o długości 2,0m w kolorze pomarańczowym. 
      16,84 złCena
      Magazyn:26 sztuk dostępnych .
          Patch cord światłowodowy wielomodowy (MM 50/125µm) typu duplex, ze złączami typu ST / SC firmy DIGITUS Professional o długości 2,0m w kolorze pomarańczowym. 
          Magazyn:26 sztuk dostępnych .
          16,84 złCena